Întreprinderea municipală de exploatare a drumurilor și podurilor ”Exdrupo”, în cursul săptămânii precedente, a efectuat următoarele lucrări asupra infrastructurii rutiere din sectorul Centru:
– Frezare/asfaltare casetă- str. Natalia Gheorghiu colț cu str. Nicolae Testemițanu, șoseaua Hâncești
– Construire alveole la copaci- str. Vlaicu Pârcălab
– Aplicare marcaj rutier
– Plombare pod Miorița






